Новини

Стартує ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 🤾‍♂️Сьогодні на базі Жидачівської ДЮСШ та Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбудуться змагання з волейболу серед юнаків. У турнірі братимуть участь учнівські команди з 14 громад Стрийського району. Команди розприділені по трьох групах: ✅Група А: Моршинська ТГ, Новороздільська ТГ, Славська ТГ, Миколаївська ТГ, Стрийська ТГ ✅Група Б: Ходорівська ТГ, Грабовецько-Дулібівська ТГ, Тростянецька ТГ, Козівська ТГ, Жидачівська ТГ ✅Група В: Гніздичівська ТГ, Сколівська ТГ, Розвадівська ТГ, Журавненська ТГ Бажаємо командам командам захоплюючих ігор та вражаючих результатів. Нехай переможуть сильніші! Про результати повідомимо згодом. Нагадаємо, на переможців змагань чекає обласний, а потім – всеукраїнський етап. «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

09:53 10.04.2024

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

26.03.2024р. у с. Пчани Вільховецького старостинськогог округу Жидачівської МТГ відбулися громадські обговорення доцільності функціонування філії Жидачівського ЗЗСО І-ІІІст. №2 с. Пчани за участю першого заступника Жидачівського міського голови І.-В. М. ПРОЦАНА, начальника відділу освіти Жидачівської міської ради Ю. М. ГУРСЬКОГО, в.о. начальника юридичного відділу Жидачівської міської ради А. А. АНДРУШКІВ, старости Вільховецького старостинського округу З. М. МАЖАКА, завідувача філії с. Пчани Я. І. СТЕБЛІЙ, пароха о. ВАСИЛЯ та громади села.

15:32 26.03.2024