Сезон 2023/2024 "Пліч-о-пліч" всеукраїнські шкільні ліги" завершено

Дата: 18.06.2024 08:40

Сезон 2023/2024 "Пліч-о-пліч" всеукраїнські шкільні ліги" завершено.

Учні Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Жидачівської міської ради мали честь представляти Львівщину у змаганнях зі спортивного орієнтування. Не зважаючи на високий рівень підготовки суперників, наша команда показала непогані результати, посівши 13 місце серед 20 команд з усієї України.

Дякуємо керівнику Володимиру Воробцю, який за короткий термін зумів зібрати, навчити та здружитися учням!

Київ дітям запамʼятався не лише змаганнями. Вдалося побувати на  Майдані Незалежності, оглянути світлини подій зими 2014 року. Побували також на «скляному мості», з якого відкривався прекрасний вигляд на Дніпро. Не зважаючи на дощову погоду, прогулялися Володимирівською гіркою, прокаталися на фонікулері. Михайлівський Золотоверхий та Софіївський Собори вразили своєю величчю. Оглянули Золоті Ворота та інші памʼятки архітектури давнього міста.