Перші літні екскурсії

Дата: 10.06.2024 09:28

7 червня учні З- А класу Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Тараса Матвіїва з батьками і вчителями побували на Скелях Довбуша.  Упродовж екскурсії, яка тривала з 10 год до 16 год всі відчували себе справжніми туристами. Почули історичні відомості про минуле скель та знаменитого опришка Довбуша. Піднімалися на скелі та спускалися через  щілину Чистилище. Особливо переживали ті, хто чув за собою якісь грішки. Потім зварили туристський обід. А поки мами готували бутерброди, діти ходили по паралельних шнурках.  Навіть погода сприяла розвитку туристських навичок. Додому повернулися з найкращими враженнями.