Спортивне орієнтування!!! Ще одна перемога!!!

Дата: 20.05.2024 16:39

20 травня 2024 р. у Львові відбулися фінальні ігри ІV етапу змагань зі спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги.

В обласних змаганнях зі спортивного орієнтування взяли участь 6 команд, які перемогли на районному етапі шкільної ліги.

Це учні таких навчальних закладів:

- Годовицький ліцей, Сокільницька ТГ;

- Стрілківський ліцей, Стрілківська ТГ;

- Завадівська ЗЗСОІ-ІІІ ст., Яворівська ТГ;

- Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Жидачівська ТГ;

- Сокальська ЗОСШ І-ІІІ ст. №2, Сокальська ТГ;

- Бориславська ЗЗСО І-ІІІ ст., Бориславська ТГ.

Переможці та призери обласного етапу шкільної ліги зі спортивного орієнтування:

🥇Перше місце - Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Жидачівська ТГ;

🥈Друге місце - Завадівська ЗЗСОІ-ІІІ ст., Яворівська ТГ;

🥉Третє місце - Годовицький ліцей, Сокільницька ТГ.

«Хоча це і найменш масовий вид програми, його важливість важко переоцінити. Навички і досвід, які отримають школярі, займаючись цим видом спорту, доволі часто стають у нагоді в позашкільних ситуаціях: просторове мислення, здатність «читати» карту, концентрація, швидкість, витривалість, спостережливість. А враховуючи час, в якому живемо, вміння орієнтуватися на місцевості, мати базові знання з картографії — з розряду обов’язкових», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Відділ освіти Жидачівської міської ради щиро вітає наших юних спортсментів:

- Ірину ПЕТРИШИН, - Олесю БУЦЯК, - Аліну СТЕЦЬКУ, - Олю КРИВЦУН, - Оленку ЛИЗАК, - Катю ЗБОРОВСЬКУ, Віктора ГУТНИКА (капітана команди), - Олександра СИДОРА, - Віталія ШАЛЬВІРУ, - Максима ЛЯЛЮКА, - Віталія ОЛЕСЬКІВА, - Віталія КОЖУШКА.

та наставників команди, вчителів Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Володимира ВОРОБЦЯ та Романа САЛІЯ.

Бажаємо їм вдало представити Львівщину на всеукраїнському етапі змагань зі спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги.", який відбудеться у червні у м. Київ.