A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Жидачівської міської ради

Перемога на ювілейному 60-му Чемпіонаті області серед юнаків з пішохідного туризму

Дата: 20.05.2024 18:09
Кількість переглядів: 27

Фото без опису

З 15 по 19 травня 2024 року на туристичній базі «Карпати» відбувся ювілейний 60-й Чемпіонат області серед юнаків з пішохідного туризму. Змагання зібрали кращих юних туристів Львівщини.

На чемпіонат прибули команди з Великомостівської, Славської, Хирівської, Підкамінської, Журавнннської, Жидачівської, Старосамбірської територіальних громад, м. Самбора, Франківського та Сихівського районів м. Львова.  Змагалися на дистанціях ІІ класу «Смуга перешкод» (командні, особисто-командні змагання і змагання двійок-звʼязок), показавши фізичну загартованість, високий рівень технічної та тактичної підготовки.

В загальному заліку чемпіоном стала наша команда «Удеч» Жидачівської ТГ (представник-тренер Люсак Анатолій Васильович), друге місце посіла команда 🥈«Славні» Славської ТГ (представник-тренер Хрипта Олександр Михайлович), третє – 🥉«Дністер» Журавненської ТГ (представник-тренер Залецький Руслан Васильович).

Відділ освіти Жидачівської міської ради особливі вітання адресує юним спортсменам нашої громади та їхньому наставнику та тренеру - Анатолію Люсаку!