III етап спортивних ігор «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Дата: 02.05.2024 10:14

Змаганнями зі спортивного орієнтування Стрийщина завершила III етап спортивних ігор «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Напередодні, на базі дитячого туристичного табору «Карпати» в с. Дубина Сколівської громади, відбулося змагання зі спортивного орієнтування. За перемогу боролися 72 учасники з 6 громад Стрийщини. Турнір проходив в два етапи – індивідуальний та командний.

Жидачівську МТГ на змаганнях представляла команда Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. 2.

В індивідуальному заліку серед дівчат перемогу здобули:

Чемпіонка - Ірина Петришин, ІІІ місце - Стецька Аліна.

В індивідуальному заліку серед хлопців переможцями вийшли:

Чемпіон - Максим Лялюк (Жидачівська ТГ), ІІІ місце - Шальвіра Віталій.

У загальнокомандному заліку переможцями стали учні Жидачівського ЗЗСО I-III ступенів №2, які захищатимуть честь району на обласних змаганнях.

Бажаємо нашим переможцям успіху на обласних змаганнях, які почнуться 28 травня!

Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України, які проводять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.