Про результати ІІІ (районного) етапу змагань проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу у 2023-2024 н.р.

Дата: 30.04.2024 15:01

29 квітня 2024 року на штучних майданчиках с. Лисовичі, м. Моршин відбувся ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу.

У змаганнях взяли участь 14 команд громад Стрийського району.  Жидачівську МТГ на змаганнях представляла команда Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. О. Партицького (тренер Гаклюк О. А.).

Вітаємо учасників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог, цікавих ігор та сильного командного духу!

"Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" - це змагання серед учнів України під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" за ініціативи Президента України. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.