ХХХІ районні спортивні ігри школярів Львівщини (гімназіада) з легкої атлетики

Дата: 22.04.2024 10:22

Фото без опису20 квітня 2024р. в м. Стрий відбулися ХХХІ районні спортивні ігри школярів Львівщини (гімназіада) з легкої атлетики.

Команду Жидачівської громади представляли учні Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва. Хлопці та дівчата змагалися в таких дисциплінах, як:

- біг 100 м.

- біг 200 м.

- біг 400 м.

- біг 800 м.

- штовхання ядра.

- стрибки в довжину з розбігу.

Команда заслужено посіла І місце. Наші переможці - це учні 7-11 класів, а саме: Купець Богдан, Дзедзик Андрій, Підзамків Костянтин, Маліновський Станіслав, Міщенко Владислав, Цап Богдан, Пронюк Крістіан, Медюх Іван, Ковальський Юрій, Гірняк Іван, Купець Павло, Пеняк Андріана, Медвідь Софія, Ожібко Юліана, Бубенко Юлія, Телепова Вікторія, Юрів Марія, Попович Дарина, Протасевич Юлія, Тильчак Вероніка.

Вітаємо їх і дякуємо за чудовий результат. Окрема подяка вчителям фізичної культури Петру Сікорському та Соломії Свередюк за підготовку юних спортсменів.