Стартує ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 10.04.2024 09:53

🤾‍♂️Сьогодні на базі Жидачівської ДЮСШ та Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбудуться змагання з волейболу серед юнаків. У турнірі братимуть участь учнівські команди з 14 громад Стрийського району. Команди розприділені  по трьох групах:
✅Група А:
Моршинська ТГ, Новороздільська ТГ, Славська ТГ, Миколаївська ТГ, Стрийська ТГ
✅Група Б:
Ходорівська ТГ, Грабовецько-Дулібівська ТГ, Тростянецька ТГ, Козівська ТГ, Жидачівська ТГ
✅Група В:
Гніздичівська ТГ, Сколівська ТГ, Розвадівська ТГ, Журавненська ТГ
Бажаємо командам командам захоплюючих ігор та вражаючих результатів. Нехай переможуть сильніші!
Про результати повідомимо згодом.
Нагадаємо, на переможців змагань чекає обласний, а потім – всеукраїнський етап.
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.