ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 26.03.2024 15:32

26.03.2024р. у с. Пчани Вільховецького старостинськогог округу Жидачівської МТГ відбулися громадські обговорення доцільності функціонування філії Жидачівського ЗЗСО І-ІІІст. №2 с. Пчани за участю першого заступника Жидачівського міського голови І.-В. М. ПРОЦАНА, начальника відділу освіти Жидачівської міської ради Ю. М. ГУРСЬКОГО, в.о. начальника юридичного відділу Жидачівської міської ради А. А. АНДРУШКІВ, старости Вільховецького старостинського округу З. М. МАЖАКА, завідувача філії с. Пчани Я. І. СТЕБЛІЙ, пароха о. ВАСИЛЯ та громади села.

У 2023-2024н.р. у філії Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 с. Пчани навчається 10 учнів. Крім того, 6 учнів із с. Пчани навчаються у інших закладах освіти громади. Згідно проєкту мережі на 2024-2025 н. р. освіту у філії с. Пчани здобуватимуть 9 учнів.