Випускники - наша гордість

Дата: 20.06.2023 11:51

Випускники - наша гордість, гордість Жидачівської територіальної громади, творці її майбутнього.

Випуск 2023 налічує 106 учнів 11-их класів, які здобули повну загальну середню освіту та 180 учнів 9-их класів , які здобули базову середню освіту у закладах освіти Жидачівської міської ради.

Свідоцтва особливого зразка та золоті медалі «За високі досягнення у навчанні»  отримали 5 здобувачів освіти.

Свідоцтва особливого зразка та срібні медалі «За досягнення у навчанні» отримали 10 здобувачів освіти.

Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою отримали 24 учні.

Протягом 2022-2023 навчального року ми були свідками вражаючої стійкості як учителів, так і учнів. Їх змусили  жити в реаліях, які диктувала війна. Їм доводилося стикатися з багатьма викликами: повітряними тривогами та відключеннями електроенергії.

Але вони змогли не лише встояти, а й досягти нових висот у своєму навчанні.

Ворог забрав багато у наших дітей того, що має бути в повноцінному дитинстві. Але він ніколи не зможе позбавити головного: доброти, щирості, прагнення бути вільними. Саме завдяки хоробрим бійцям, які до останнього подиху боронять Батьківщину, в дітей є можливість насолоджуватися теперішнім та майбутнім.

Віримо у світлу долю нашої молоді і впевнені, що їм вдасться подолати будь-які перешкоди, які зустрінуться на їхньому життєвому шляху.💙💛