"Клас безпеки" у Жидачівському ЗЗСО І-ІІІст. №1 ім. Героя України Т. Матвіїва

Дата: 25.04.2023 15:41

25.04.2023р. у Жидачівському ЗЗСО І-ІІІст. №1 ім. Героя України Т. Матвіїва Жидачівської міської ради відбулося відкриття "Класу безпеки" за участю представників: 16 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області - Романа Бояновського, Жидачівського відділення поліції - Ганни Блюсович, Мар'яни Катрич та Богдана Пастернака, відділу освіти Жидачівської міської ради - Роксолани Петришин, медичного працівника - Тетяни Білінської.

Мета відкриття "Класу безпеки" - навчити школярів основ безпечної поведінки, вберегти їх від ймовірних надзвичайних ситуацій в ігровому захопливому форматі.

Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному серидовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам'ятати, як слід і не слід діяти і екстремальних умовах.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)