Заклади освіти Жидачівської громади отримали набри "Школа в коробці" від UNICEF Ukrane

Дата: 05.04.2023 14:35

Стрийська РВА у межах комплексної співпраці з UNICEF Ukraine передала 5 наборів «Школа в коробці» та 50 ємностей для рідини для закладів освіти Жидачівської громади.

Кожен бокс важить майже 48 кілограмів. Його вміст розрахований на 40 школярів.
Такий набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів. Серед яких: маркери, пензлі, крейда, ручки, олівці, циркулі, лінійки, зошити тощо. Використовувати вміст кейса можна як на уроках, позаурочний час, так і в укритті.

Відділ освіти Жидачівської міської ради висловлює подяку Стрийській РВА, Благодійному Фонду команди «ТВОРИ ДОБРО» за сприяння в отриманні допомоги, а також за активну позицію партнерам UNICEF Ukraine у всебічній допомозі Україні!