Одержання нового автобуса "Школярик"

Дата: 19.10.2022 16:04

Фото без опису19 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у важливій події - передачі громадам Львівщини перших 25 шкільних автобусів із 126, які закупили із застосуванням електронної системи "Prozorro". Вартість одного такого автобуса, який придбано і для Жидачівської громади, близько 2,4 млн грн.
      Загальна вартість 126 "школяриків" - понад 300 млн грн. Закупили їх за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Ці автобуси - вклад у доступ до освіти всіх школярів Львівщини.
      Слід зазначити, що у нашій громаді на потреби ЗСУ було передано один шкільний автобус, у зв'язку з чим для перевезення школярів використовували орендований автобус. Тож придбання нового шкільного автобуса є дуже важливим.